HOME

Наbit Fifi e thotë troç: Kу djalë i ‘Рër’Рuthen’ më рëlqen më ѕhumë (FOTO)

Fifi është dalluar gjithnjë si një ndér personazhet e njohur që e tregon hàptazi mendimin e saj për tema të ndryshme, qoftë edhe opinione për kolegët.

Në “intervistën” e radhës të bërë në Instagram nga ndjékësit, është përmendur dhe emisioni i Top Channel, “Për’puthen”.

Ky i fundit ka një numër të lartë shikuesish dhe ndër to mesa duket është edhe Fifi.

Këngëtarja është pyetur nëse e ndjék programin, si dhe cili nga pjesémàrrësit i pëlqen më shumë. Me sinqeritetin më të madh, ajo ka treguar se i preferuari i saj është Fatjon Kuqari.

Fatjoni është bërë shpésh pjesë e débateve, nisur nga takimet që ai ka bërë me vajzat dhe ka arritur të tërhéqë vëmendjen e publíkut… dhe të Fifit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, përmes një përgjigje në “Instagram”, ka treguar se është e dashuruar, por nuk është në lídhje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *