Lajmet e fundit

Jul Deda E Nxjerr Zbuluar: Ky Aktor Më Ka Marrë Lek Borxh

Aktori i humorit Julian Deda, ka zbuluar në intervistën e dhënë për emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA, emrin e një kolegu që i ka marr lekë borxh.

Juli, pranoi t`i përgjigjej pyetjes thumbuese të moderatores Ester Bylyku, në rubrikën ‘Pyetje Hot’, vetëm që tu shpëtonte specave djegës.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

I pyetur se cili koleg i ka marrë para borxh, pa u menduar gjatë, Julian Deda u përgjigj: ‘Albano Bogdo më ka marrë para borxh.’Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

I pyetur nga Ester, nëse Albano ia ka kthyer tashmë lekët, Juli tha: ‘Po, po , sigurisht që mi ka kthyer. Të gjithë u marrim lekë borxh njëri-tjetrit herë pas here.’Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…