Lajmet e fundit

8 Vite Nga Vd Ekja Mis Terioze E SokoI Olldashit, Ja Çfare Po Ndodh Sot Me Gruan E Tij…

Advertisement

Ish deputeti i PD, Sokol Olldashi h umbi j etën gjashtë vite më parë në një aks ident në rrugën Elbasan-Tiranë.

Vd ekja e ish deputetit ishte një hu mbje e madhe për familjen dhe për këdo që e njihte dhe kishte punuar me të.

Olldashi bën 7 vite që është Iarguar nga kjo je të, ndërsa familja e tij bashkëshortja dhe djemtë janë treguar gjithnjë të rezervuar sa i përket ekspozimit në media. Ka qenë nëna e tij, Kozeta Olldashi dhe i vëllai Ardiani që shpesh ndajnë kujtimet e Sokolit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Ndërkohë Enkelada, bashkëshortja vijon karrierën e saj si juriste dhe pedagoge.Në një postim të shpërndarë nga vjehrra e saj, Kozeta zbulon se ajo do të jetë lektore në një trajnim të
rëndësishëm me temë “Sfidat dhe Perspektivat e Drejtësisë në Shqipëri”

Advertisement
Advertisement