Lajmet e fundit

A E Mbani Mend Elifin E Bukur Që Vuante Shumë? Ajo Ka Tani Një Djalë Dhe Do Habiteni Sa Të Bukur E Ka Të Shoqin

A e mbani mend Elifin e bukur që vuante shumë? Ajo ka tani një djalë dhe do habiteni sa të bukur e ka të shoqin

Ekranet e televizioneve shqiptare duke transmetuar seriale te famshme turke , e spanjolle, kane mbajtur te mber thyer gjithe publikun shqiptar , kryesisht femra. Shume nga serialet e vjetra , kane lene mbrese tek keta shikues , sidomos seriali ‘Nje Pjese e Imja’ , ku aktoret kryesor Elif dhe Kahraman vazhdojne te jene me te pelqyerit nga te gjithe aktoret turq. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Por te gjitheve na ka vajtur ne mendje , si do dukej sot , aktorja me rolin kryesor si Elif ne serialin turk, ajo sot eshte e martuar me Burak Sagyasar me te cilin ka edhe nje djale te vogel.Gjate koheve te fundit , Elif ka qene shume e azhornuar me rrjetet sociale ,e vecanerisht me rrjetin social, ku ajo shpesh po poston foto nga puna , por edhe nga jeta e saj dhe e familjes se saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Disa nga fotot e fundit te postuara nga aktorja, jane edhe fotot me djalin e saj , ku duket shume e lumtur.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..