Lajmet e fundit

A E Mbani Mend ‘Menekshen’ Vajzen E Bukur? Ja Si Ka Ndryshuar Jeta E Saj

Advertisement

A e mbani mend ‘Menekshen’ vajzen e bukur? Ja si ka ndryshuar jeta e saj Disa vite me pare nje telenovele shume e ndjekur nga shqiptaret ishte “Menekshe dhe Halili” dhe shume prej nesh qe e kane pare e mbajne ende mend personazhin e saj kryesor Menekshene.

Aktorja turke Sedef Avci tani eshte 38 vjeç, e martuar dhe ka nje djale me emrin Xhan. Ajo publikon shpesh në rrjete sociale foto me familjen e saj ku duket shume e perkushtuar si ndaj djalit ashtu edhe ndaj bashkeshortit.

Advertisement

Jeta ne karandite gjate ketyre muajve edhe per te ka qene teper e mbushur edhe me angazhime te mesimit online bashke me te birin dhe kete gje e ka publikuar shpesh si edhe rutinen e perditshme. Megjithate e bukura eshte se ajo e ka pare kete te gjithen shume pozitivisht dhe madje i pelqen se tavolinat dhe shtepite jane plot edhe pse rruget duken te zbrazeta.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“Këto ditë na gjejnë në kuzhinë. Rrugët janë të qeta, por shtëpitë janë plot gjallëri. Më duket si koha e fëmijërisë. Tavolinat janë plot dhe familja së bashku. Po shoh anën pozitive. Do e mundim koronën”-tha aktorja.
Sedet Avci ka nje tjeter rol ne serialin “Kryeqyteti-Abdulhamid” ku do ta shohim se shpejti por kesaj radhe ne rolin e nje personazhi paksa tinezar.

Advertisement
Advertisement