Lajmet e fundit

A Ju Kujtohet Aida Shtino? Moderatorja I Habit Të Gjithë Dhe Rikt Hehet Si Kurrë Më Parë (Foto)

Me siguri asnjëri prej jush nuk e ka harruar moderatoren e një prej emisioneve më të ndjekur dikurë, Aida Shtinon.

Moderatorja u zhduk papritur nga ekrani për tu rikthyer një vitë më parë si politikane duke surprizuar publikun, shkruan Albeu.com.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Edhe së fundmi në Instagram ish moderatorja ka surprizuar ndjekësit ku ka pozuar nga një makinë luksoze tip AMG, por nga aty për të përcjell një mesazh: “Jeta është e shpejtë. Ajo nuk është gjë tjetër vecse një moment… Le të mos ta lejojmë këtë moment, të shuhet pa ngjyra dhe i zbrasët.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Sa te drejtë paskam pasur kur e kam berë kete status para nje viti…Ja tani ku jemi sot, të gjithe të mbyllur dhe shikojmë fotot e kujtimet, që na kthejnë vite mbrapa në kohë. Sa te mbarojë kjo pandemi udhetoni e lëvzni e shkoni, në vendet ku ju ëndërronit te ishit gjatë kohes qe ishit mbyllur.Ditë të mbarë për ju !”, shkruan Shtino.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..