Lajmet e fundit

Djali I Yllka Mujos I Jep Fund Lidhjes Shumëvjeçare Me Këngëtaren E Njohur

Advertisement

Djali i Yllka Mujos i jep fund lidhjes shumëvjeçare me këngëtaren e njohur

Djali i Yllka Mujos, Amosi i ka dhënë fund lidhjes disavjeçare me këngëtaren Gigliola Haveriku.

Dyshja dukej se kishin një marrëdhënie shumë të fortë pasi ato shfaqeshin kudo bashkë dhe madje kanë shprehur disa herë publikisht dashurinë për njëri-tjetrin në intervista të ndryshme.

Advertisement

Kjo lidhja e tyre ishte aq serioze, sa Gigliola ishte e pranishme edhe në martesën e motrës së Amosit, Elia me Princ Lekën. Duket se çdo gjë ka marrë fund mes tyre pasi ata kanë fshirë fotot nga Instagrami dhe nuk e ndjekin më njëri-tjetrin. Akoma nuk dihen arsyet e ndarjes.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement