Lajmet e fundit

Do Vini Duart Në Kokë Se Sa Para Do Të Marr Aktori Me Origjinë Shqiptare Për Serialin E Ri/ 100 Mijë Euro Vetëm Për Një…

Kur bëhet fjalë për personazhet e njohur të ekranit turk ajo çfarë i intereson më shumë fansave është jeta e tyre personale dhe sa para fitojnë, veçanërisht kur bëhet fjalë për projekte ndërkombëtare.

Aktori i njohur turk me origjinë shqiptare, Can Yaman do të marrë rolin e “Sandokan” në serialin e ri të producentëve italian. Serialet turke po fitojnë çdo ditë e më shumë popullaritet jashtë Turqisë, në Itali aktori u bë i njohur nga seriali “Erkenci Kus”. Sipas mediave turke aktori do të paguhet 100 mijë Euro për çdo episod të ri të “Sandokan”.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓ artikulli vazhdon..

Xhirimet për këtë produksion do të nisin në verë ose vjeshtën e vitit 2021. Pas aktorit, Çaatay Ulusoy, i cili ka një kontratë me “Netflix” Can Yaman bëhet aktori i dytë më i paguar turk.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE