Lajmet e fundit

Motra E Bes Kallakut: “Askush Nuk E Dinte Që Isha Motra E Besit, Ja Si E Fitova Punën Në Tele Vizion”

Advertisement

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka kohe qe ka qenë e ftuar në emsionin “Ditë e Re” në Rtv Ora.

Ajo ka rrëfyer se në punën në televizion ajo e ka fituar me audicion dhe në fillimet e karrerës së saj askush nuk e dinte që ajo ishte motra e aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku. Ajo tregon se ky fakt është kuptuar shumë vonë nga kolegët e saj.

Advertisement

“Nuk më ka penguar fakti e të qënurit motra e Besit. Kur kam filluar punë në televizionin Scan nuk e kanë ditur fare që unë kam qenë motra e Besit sepse nuk mund të shkoj të përshëndetesha ‘Përshëndetje! Jam Ana, motra e Besit’.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Kam shkuar jam prezantuar thjesht jam Ana kam bërë audicionet dhe kam filluar punë.Madje, shumë vonë është marrë vesh që jam motra e Besit.”– tregon ajo.

Advertisement
Advertisement