Lajmet e fundit

“Ndihesha Keq, Më Dhimbte Koka”, 6 Javë Pasi Lindi Vajzën, Doktorët Zbulojnë Në Barkun E Elizës Detajin Tro Nditës..!!

Advertisement

“Ndihesha keq, më dhimbte koka”, 6 javë pasi lindi vajzën, doktorët zbulojnë në barkun e Elizës detajin tro nditës..!!

“Ndihesha keq, më dhimbte koka”, 6 javë pasi lindi vajzën, doktorët zbulojnë në barkun e Elizës detajin tro nditës..!!

Eliza Curby kishte gjithë shumë dëshirë që të bënte binjakë, edhe pse shumë persona thonë se kjo është një periudhë që nënat i lodh shumë. Pak kohë pasi ajo u martua me bashkëshortin e saj, mbeti shtatzënë me vajzën e saj të parë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Por vetëm 6 javë pas lindjes së saj, ajo iu drejtuar edhe një here mjekës së saj gjinekologe, pasi nuk po ndihej mirë dhe kishte disa shqetësime 

Advertisement
Advertisement