Lajmet e fundit

Një Biznismen Serb I Ofron Dhuratë Marramendëse Diellza Kolgecit, Ajo Na Befason Me Përgjigjen E Saj!

Një Biznismen Serb I Ofron Dhuratë Marramendëse Diellza Kolgecit, Ajo Na Befason Me Përgjigjen E Saj!

Një biznismen serb i ofron dhuratë marramendëse Diellza Kolgecit, ajo na befason me përgjigjen e saj!

Diellza Kolgecit, por ajo e befason me përgjigjen e saj.Diellza Kolgeci është njëra prej femrave më të bukura të Kosovës,
Shty’p linkun rek.lamuese me poshte per te shikuar foton ↓↓ artikulli vazhdon..

ka marrë pjesë në shumë role artistike dhe gara bukurie.Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendje me bukurin e saj. Në një emision e ftuar ishte Diellza Kolgeci, ku dhe është zbuluar se cila ishte dhurata e biznismenit serbë për Diellza Kolgecin të cilen ajo e refuzoi,
ja cfarë thot ajo.