Lajmet e fundit

Pse U Ndaa Nga Ish-Burri? Albëria I Lë Të Gjithë Pa Fjjalë Me Përgjigjen, “U Ndaava Sepse Ai Më Ka

Këngëtarja e njohur shqiptare Albërie Hadërgjonaj, e cila është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar, eshte e ndarë nga bashkëshorti i saj prej disa vitesh.

Ajo ka folur sot për të në emisionin e ‘Piter Pan’ e pyetur nga fëmijët.
“S’prekte enë me dorë, i laja gjithmonë vetëm unë. Ti i thashë në shtëpinë tënde, unë në timen.”- tha këngëtarja.

Albëria gjithashtu zbuloi një detaj që e bëri për të qeshur publikun. Ajo tregoi se ishte ushqyer me gji deri në moshën 7 vjeçare dhe këtë gjë ish-burri e kishte përdorur kundër saj gjatë një debati.

“Normal që s’mbush ti se ke pirë cicë deri 7 vjeç.”- i kishte thënë ai Albëries, fjali e cila shkaktoi reagime të mëdha tek fëmijët dhe publiku.diqen! videon

per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…..