Lajmet e fundit

Rezarta Shkurta Ndez Imagjinatën Në Hotelin Me Pesë Yje, Por Nuk E Shoqëron Ermali

Advertisement

Edhe pse prej kohësh e ka lënë karrierën e saj muzikore dhe i është dedikuar biznesit, Rezarta Shkurta vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetet e saj sociale.

Ajo publikon shpeshherë momente nga jeta e saj private, ndër to dhe dedikime bashkëshortit të saj, Ermal Hoxha.
Por ditën e sotme ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shihet që sapo është zgjuar nga gjumi, nën çarçaf, me duart tek flokët dhe me vështrimin nga dritarja.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Në foto Rezarta ka treguar dhe vendodhjen e saj e cila është hoteli me pesë yje në Stamboll ‘Four season’.
Nga sa kuptohet më pas, Rezi është në hotel me dy vajza, shoqe të sajat dhe i kërkon kamarierit në italisht një copë….mish, duke bërë me duar xhestin e diçkaje të madhe.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Në asnjë nga postimet nuk u duk gjëkundi bashkëshorti i saj Ermal Hoxha siç duket bukuroshja nga Durrësi po shijon disa moment qetësie me shoqet e saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement