Lajmet e fundit

Sot Është Një Nga Preza Ntueset Më Të Njohura/ E Gjeni Dot Se Për Cilën Bëhet Fjalë…!!

Sot Është Një Nga Preza ntueset Më Të Njohura/ E Gjeni Dot Se Për Cilën Bëhet Fjalë…!!

Moderatorja Bieta Sulo na ka risjelle ne vemendje se si ka qene perpara 10 vitesh. Te gjithe jane nostalgjik per vitet qe ikin dhe nuk kthehen me. Ne fotot e publikuara moderatorja shfaqet me nje foto krah partnerit te saj Alban Dudushit dhe ne tjetren prane motres.

Bieta duket me po te njetin shikim te embel si sot, pak me e mbushur dhe me e re. Ndryshimet jane pothuajse te pakta pasi floket dhe tiparet jane njesoj me pamjen aktuale.
Shtyp/hap rekl.amen e meposhtem qe te lexoni lajmin e plote

Vetem vetulla e moderatores ben perjashtim pasi eshte me e holle.Edhe ne ato kohe, Bieta ka qene nje ndjekese e rregullt e trendeve te modes.