Lajmet e fundit

Sot Moder Atore, Por Ja Çfarë Pune Bënte Alketa Para Se Të Bëhej Е Famshme

Sot moderatore, por ja çfarë pune bënte Alketa para se të bëhej е famshme

E ftuar në “Kurthin e Piter Pan”, Anxhela Peristeri tregoi se performancën e saj të parë e ka pasur në Miss Albania 2001, një spektakël i drejtuar nga Vera Grabocka dhe Ardit Gjebrea.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Të mbaj mend”, i tha Alketa Anxhelës duke kujtuar që edhe ajo vetë ka qenë aty dhe pse bënte një punë komplet ndryshe nga sot.

“Shisja bileta…”, tregoi Alketa. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…