Lajmet e fundit

E Mbani Mend Terezën Që Ia Luante Dy Burrave? Aktorja E Telenovelave Jep Lajmin E Trishtë: Do ….

Aktorja e njohur, Angelique Boyer, e cila është bërë njohur në telenovelën meksikane “Tereza”, ka befasuar të gjithë fansat e saj.

Aktorja e njohur, Angelique Boyer, e cila është bërë njohur në telenovelën meksikane “Tereza”, ka befasuar të gjithë fansat e saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

32-vjeçare deklaroi se do të shkëputet nga televizioni, përkohësisht.
Angelique u shpreh se sapo të mbarojë xhirimet e serialit “Imperio de Mentiras”, që po transmetohet aktualisht në Meksikë, ajo nuk do të marrë pjesë në asnjë projekt të ri televiziv.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Arsyeja për këtë është një pushim që aktorja kërkon të marrë, për të paktën 1 vit. “Dua t’i jap vetes pak pushim, edhe pse nuk dua. Nuk do jem në ekran, të paktën për 1 vit”-tha Angelique Boyer.Hap hapesiren ne vazhdim dhe shikoni fotot