Lajmet e fundit

Humbëm Sheqerin E Familjes Tone”/ Kengetarja Albërie Hadergjonaj Ne Zi

Advertisement

Albërije Hadërgjonaj ka humbur një person shumë të dashur dhe i ndjeri ka qenë shoku i saj më i mirë, teksa e konsideron si ‘vëlla’.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja

Ajo shkruan se:‘Sot eshte dite zi je per gjithe familjen. Humbem sheqerin e familjes. Une nuk mundem ta besoj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:

Alberti eshte djali i vajzes se dajes por per mua ishte shoku me i mire. Sa her mblidheshim ne ver gjat pushimeve verore ne te dy kishim nji mision.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Ti gezonim te gjithe e ne menyre te veqant nenat tona qe na rriten jetim! Alberti sa shume u luta per ty. Ta kaloje dhe te sheroheshe

Advertisement
Advertisement