Lajmet e fundit

Mobilje Te Shtrenjta Dhe Mbi 100 Pale Kepuce/ Ja Si Duket Nga Brenda Shtepia Luksoze E Jonida Maliqit

Advertisement

Mobilje te shtrenjta dhe mbi 100 pale kepuce/ Ja si duket nga brenda shtepia luksoze e Jonida Maliqit

Kengetarja Jonida Maliqi dallohet per stilin e saj dhe shpenzimet qe ajo ben per tu dukur sa me bukur.Sigurisht edhe shtepia e saj nuk mendohet ndryshe vecse luksoze dhe e kushtueshme.Tani ajo eshte ne nje apartament te ri i cili eshte i persosur dhe ka me shume hapesire.
Nga tarraca ka nje pamje mbreselenese dhe ajo i vjen perqarkte gjitha dhomave.Madje ketu ajo ka edhe nje dhome vetem per kepucet e saj ku dallojne atletet e djalit te, ku ajo nuk nguron te thote:

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“Nami me ka dale mua, por dhe djemte e kesaj shtepie jane ndjekes te modes.”

Nuk mund te mos ishte kaq gjigand po ashtu edhe dollapi i rrobave ne dhomen e gjjumit.Shtepia ka nje dizajn te thjesht dhe minimalist me gjerat me te domosdoshme.

Advertisement