Lajmet e fundit

Moderatorja E Njohur Shqiptare Bën Deklaratën E Papritur Për Ramën..

Moderatorja e njohur , Erjona Rusi ishte e ftuar në puntatën e sotme të emisionit “Pushime On Top”. Në një intervistë me moderatorin Flori Gjini, Erjona nuk ngurroi t’u përgjigjej as pyetjeve më të “vës`htira”.

Flori Gjini: Intervista më e mirë që ke marrë ndonjëherë? Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Erjona Rusi: E kam shijuar, sepse ishte shumë e rëndësishme, Zoran Zaev. Ka qenë madje intervista e parë e plotë për një media shqiptare, që ja kam marrë unë. Dhe ishte e para ku ai lëshoi ‘bombat’ e famshme të përgjimeve. Ishte e jashtëzakonshme.

Flori Gjini: Intervista më e dobët?
Erjona Rusi: Me një nga vajzat e Për’puthen, Jasmina. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Flori Gjini: Intervista që nuk do të doje të bëjë asnjëherë?
Erjona Rusi: Nuk jam shumë e bindur, por mbase Edi Ramën. Nuk do doja ta intervistoja.