Lajmet e fundit

E Mbani Mend Këngëtaren Shqiptare Elsa Lila, S’do Ta Besoni Sa Ka Ndry Shuar Tani

E mbani mend këngëtaren shqiptare Elsa Lila, s’do ta besoni sa ka ndry shuar tani

E mbani mend këngëtaren shqiptare Elsa Lila, s’do ta besoni sa ka ndryshuar tani
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Elsa Lila ka qenë një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, kjo për shkak të zërit të saj që nuk kishte të krahasuar. Këngëtarja vite më parë u shkëput nga Shqipëria duke vazhduar karrierën dhe jetën e saj në vendin fqinjë, Itali.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Por si ka qenë dhe si është Elsa Lila? Nëse kemi një imazh të qartë të asaj si ka qenë, le të themi se Elsa ka ndryshuar shumë. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..