Lajmet e fundit

E Mbani Mend Robertën E “Rebelde”? Aktorja Ndan Lajmin E Madh Me Fansat

Advertisement

Aktorja meksikane Dulce Maria, e cila u bë e famshme vite më parë me rolin e saj në serialin shumë të ndjekur nga adoleshentët “Rebelde”, është shtatzënë për herë të parë.

Aktorja publikoi në Instagram një foto me bashkëshortin e saj, producentin Paco Alvarez dhe u shpreh e lumtur që ata do të bëhen prindër.

“Dhe ja ku jemi! Në mes të kaosit dhe pasigurisë në botë duam të ndajmë një lajm që na mbush me dashuri, lumturi dhe mirënjohje. Mrekullia e jetës gjen gjithmonë një mënyrë për t’u shfaqur. Po! Tani jam shtatzënë! Do të bëhemi prindër! 

Advertisement

Ne jemi jashtëzakonisht të lumtur, duke filluar një fazë të re dhe duke pritur me gjithë dashuri fëmijën tonë! Përkundër faktit se rrethanat janë të ndërlikuara për të gjithë nga kjo pandemi, ne besojmë se Zoti zgjedh kohën perfekte”, shkruan aktorja 34-vjeçare.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Dulce Maria dhe Paco Alvarez u martuan vitin e kaluar me një dasmë elegante mes familjarëve e miqve të ngushtë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement