Lajmet e fundit

Eni Çobani Prezanton Djalin Dhe Nënën, Ngjash Mëria Me Nënën E Saj Të Le Pa Fjalë..!!

Eni Çobani Prezanton Djalin Dhe Nënën, Ngjash mëria Me Nënën E Saj Të Le Pa Fjalë..!!

Eni Çobani është ndërmjetësuesja më e njohur dhe mjaft e dashur për publikun shqiptar.

Ajo çdo fundjavë është pjesë e emisionit “Shihemi në Gjyq”, ku zhvillon seanca ndërmjetësimi duke ndihmuar njerëzit të zgjidhin problemet mes tyre.Ajo së fundmi ka hedhur në rrjetin e saj ‘Instagram’ një foto të djalit dhe nënës së saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Duke parë foton me vëmendje vemë re se ata të tre kanë shumë ngjashmëri me njëri-tjetrin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

I urojme jete te gjate dhe dite te bukura se bashku.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…