Lajmet e fundit

Gazetari Nano Shokon: Të Jesh Shqiptar Është Fat I Keq, Jemi Të Prapambetur Dhe Të…

Advertisement

Gazetari Nano shokon: Të jesh shqiptar është fat i keq, jemi të prapambetur dhe të…

Në emisionin ‘Studio e Hapur’, në News 24, Mustafa Nano ka pohuar që në filimllim të bisedës së të jesh shqiptar është fatalitet. Madje sipas tij, shqiptarët kultur alisht janë më të prapambetur se fqinjët.

Advertisement

Të jesh shqiptar është fatalitet, siç është edhe të jesh anglez, serb, gjerman. Eshtë një gjë që nuk është zgjedhja jonë, siç nuk është zgjedhja jonë të jemi burra apo gra 

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Shqiptari është një qenie kulturalisht e prapam betur. Edhe më e prapambetur edhe se fqinjët, se serbët dhe grekët. 

Advertisement
Advertisement