Lajmet e fundit

Nusja E Salës Shkoi Deri Në Amerikë Për Një Fustan/ O Sa Kam Qarë… Ma Mori…

Nusja E Salës Shkoi Deri Në Amerikë Për Një Fustan/ O Sa Kam Qarë… Ma Mori…

Blogerja Armina Mevlani në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live” e ka shprehur hapur se blen rroba të përdorura dhe se nuk e ka problem fare.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Ajo ka treguar një ndër eksperiencat e saj në tregun e rrobave të përdorura në Los Angeles.“Kur isha në Los Angeles në një dyqan të ”Vintage” pëlqeva shumë një fustan të viteve ’50, por nuk e mora dhe kur pashë një vajzë që e mori fillova të qaja.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Kur ka pasur gjëra që më kanë pëlqyer e kam blerë, nuk më ka bërë përshtypje që kanë qenë të përdorura. Ato kanë një farë vlere, mund ta kem marrë edhe për ta pasur si vepër arti”, tha Armina.Ndiqni videon ne marketingun me poshte.