Lajmet e fundit

Rudina Dembacaj Rrëfen Historinë Me Mjeshtrin Që I Shkoi Në Shtëpi, Çfarë I Bëri Para Syve

Advertisement

Rudina Dembacaj, gjatë emsionit “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka treguar një histori të pakëndshme që i ka ndodhur së fundmi.

Asaj i ishte prishur frigoriferi dhe thërret një mje shtër për t’ja rregulluar.
Kur ai shkon tek shtëpia e Rudinës, i hap frigoriferin në mes të shtëpisë dhe i thotë se do dalë jashtë për t’i blerë një pjesë dhe vjen direkt t’ja rregullojë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale.

Rudina priti rreth 6 orë mjeshtrin e quajtur Berti dhe nuk erdhi, ishte zhdukur.
Merr në telefon një tjetër mjeshtër. Ai e pa frigoriferin rreth 45 minuta dhe i tha që ky frigorifer nuk bëhet më. Madje mjeshtri që kishte ardhr më përpara i kishte vjedhur një pajisje.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Edhe mjeshtri i dytë i quajtur Çimi nuk arriti t’ja rregullonte frigoriferin, kështu u largua duke e lënë Rudinën me frig oriferin e prishur dhe rrumujën e madhe që ishte bërë në shtëpi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement