Lajmet e fundit

Takohen Pas Shumë Viteve ‘’Adnani Dhe Zonjusha’’ Ja Çfarë Shkruan Aktori…FOTO

Kanë qenë pjesë e një skuadre për të realizuar një prej serialeve më të ndjekur “Dashuri e ndaluar”.

Aktorja e njohur për rolin e Zonjushës në serialin që bërë për vete të gjithë publikun, Zerrin Tekindor, është takuar së fundi me aktorin e njohur për rolin e Adnanit në të njëjtin serial, Selçuk Yontem.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Takimi erdhi pas shumë viteve që ata kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin në serialin “Dashuri e ndaluar”.
Pas serialit, pati zëra që çifti mund të ishin bashkë edhe në jetën reale, por spekulimet ranë poshtë shpejt .Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Selçuk Yontem ka postuar një foto me dy koleget e tij duke ndarë me fansat nostalgjinë për kohën që kanë kaluar bashkë:
“Na ka marrë malli për njëri-tjetrin’. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…