Lajmet e fundit

Aktori I Njohur Neritan Liçaj Degjeneron Edi Ramën: Horr Ulu Në Gjunjë Dhe Kërko Falje Për Atë Që Bëre…!

Advertisement

Aktori i njohur degjeneron Edi Ramën: Horr ulu në gjunjë dhe kërko falje për atë që bëre…Shtypni reklamen e meposhtme per te lexuar lajmin e plote ….

Aktori Neritan Liçaj, një nga qëndrestarët e kauzës së teatrit, ka reaguar përmes një postimi në ‘Facebook’, pas dhënies së vendimit të Gjykatës Kushtetuese për çështjen e Teatrit Kombëtar.Shtypni reklamen e meposhtme per te lexuar lajmin e plote ….

Advertisement

Liçaj shprehet se ka kaq shumë për të thënë në lidhje me teatrin sa nuk do të mjaftonin as tre ditë, por zgjedh ta përmbledh vetëm me një fjali: H orra uluni ne gjunje dhe kërkoni falje!Shtypni reklamen e meposhtme per te lexuar lajmin e plote ….

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

‘Kam aq shumë për të thënë dhe shkruar sa do të duheshin tre ditë e më tepër…po them vetëm horra uluni në gjunje dhe kërkoni falje.

Advertisement
Advertisement