Lajmet e fundit

Bashkëshortja E Erion Veliaj Poston Foton E Rrallë, Do Të Emocionoheni…

Bashkëshortja e Kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj si rrallëherë ka postuar një foto me vogëlushin e tyre Kajan.

Ajo dhe djali i tyre i vogël janë nisur në një udhëtim, por destinacionin Ajola nuk e ka treguar. Ajo ka postuar në rrjetet sociale një foto me dorën mbi xhamin e avionit ku jashtë shfaqen retë dhe mbi dorën e saj ka vendosur dhe Kajani, dorën e tij të vogël.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Qielli im quhet Kajan”-shkruan Ajola, e cila shpeshherë ndan momente me vogëlushin e saj, por duke e ekspozuar rrallë portretin në rrjete sociale për të ruajtur privatësinë e tij.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Sot, Erion Veliaj është gjendur në Budapest ku sapo është ngritur statuja e Skënderbeut si simbol i marrëdhënies së mirë midis dy vendeve. Ndoshta, Ajola dhe Kajani e kanë shoqëruar në këtë event.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…