Lajmet e fundit

Çfarë Ka Ndodhur Mes Tyre? Bes Kallaku Tregon Si Qëndron E Vërteta E Zë.Nkës Së Tij Me Olsi Bylykun

Çfarë ka ndodhur mes tyre? Bes Kallaku tregon si qëndron e vërteta e zë.nkës së tij me Olsi Bylykun

Prej disa kohësh po përflitet se Bes Kallaku e ka pri.shur miqësinë me shokun e tij të ngushtë, Olsi Bylyku. Shkak sipas zërave duket se ka qenë refuzimi i Olsit për të brak.tisur ‘Klaniforninë’ dhe t’i bashkohej spektaklit të humorit ‘Kosherja.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Mirëpo i ftuar sot në emisionin ‘ABC e mëngjesit, Bes Kallaku i mohoi këta zëra, duke theksuar se secili ka zgjedhjet e veta në jetë.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Secili ka zgjedhjet e veta në jetë dhe mund të marri atë që do. Të gjithë aktorët e ‘Kosheres’ në shtator janë në nivel të secilit prej aktorëve apo kolegëve të mi”, u shpreh Besi.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE