Lajmet e fundit

‘I Thashë Prit Është Rradha Ime’, Almeda Tregon Si Reagoi Kur Mësoi Se E Ëma Është Shtatzënë…

Advertisement

Almeda Abazi eshte ish missi shqiptar qe e kemi pare shpesh ne intervista dhe kjo fale faktit se ka krijuar nje familje te bukur ne Turqi me aktorin e njohur turk Tolgahan.

Ajo tregon per marredhenien ne cift si edhe per familjaret e saj.
Ndersa kur ra fjala tek e ema ajo tha se eshte shume e lumtur qe nena e beri me vella pasi tani ai eshte nje shok shumi mire me Efehanin djalin e saj.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Madje ajo tha: “Kur e mora vesh ne fillim per mamin tim se aeshte shtatezene i thashe prit se eshte radha ime nje here.Por me mire qe eshte bere se ai dhe Efehan do te rriten bashke dhe e duan shume njeri tjetrin qe tani.

Advertisement

Ata te dy luajne shume dhe besoj se do vazhdojne te jene gjithmne bashke”.Vellai i Almedes tani eshte 6 vjec ndersa Efehan eshte 1 vjec.

Advertisement