Lajmet e fundit

Ja Sa Shumë Ka Ndryshuar ‘‘Anxhal’’ I Serialit ‘‘Si Ta Quaj Këtë Dashuri’’

Aktorja e famshme indiane, Dalljiet Kaur është e njohur në Shqipëri, si “Anxhali” në serialin, “Si ta quaj këtë dashuri”.

Dalljiet Kaur, në Indi njihet për interpretime të roleve të shumta, duke bërë që ajo të jetë në qendër të vemendjes edhe në aspektin privat të saj.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Disa vite më parë “Anxhali” është ndarë nga bashkëshorti, për shkak të dhunës në familje.
Periudha e saj e divorcit ka qenë e vështirë, edhe për arsye të fëmijës.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Por siç dhe duket tashmë aktorja i është kthyer rrjedhes së jetës dhe duket në superformë gjë për të cilën ka marrë dhe komplimenta nga fansat e saj. Së fundmi ajo ishte edhe pjesë e spektaklit “Big Boss” i cili është si një “Big Brother” me Vipa. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Në këtë spektakël aktorja ra shumë në sy për lojën brenda shtëpisë së famshme.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…