Lajmet e fundit

“Jam Me Kan Cer”, Kastro Zizo Flet Për Herë Të Parë Për Sëmundjen E Rëndë

Dy ditë më parë, këngëtari i njohur Kastro Zizo i ka habitur pa masë ndjekësit e tij, teksa postoi një foto ku shfaqej me një mace dhe krahas saj shkruante se “ishin të dy me kan cer”.

Në rrjet u përhap menjëherë lajmi se Kastro vuante nga sëmundja e rëndë, por nuk u përjashtua edhe fakti se ai po bënte shaka.
Ky status i tij sigurisht që nuk mund të pritej për mirë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Pas zhurmës së madhe që krijoi në rrjet Kastro ka reaguar sot përmes një fotoje në Instastory, ku sqaron edhe këtë deklaratë aspak të zakontë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Më poshtë mund të lexoni deklaratën e tij, ku kuptohet që ai është shëndoshë e mirë.
“Një kundërpërgjigje ndaj atyre që më donin vërtet me kan cer, një emër që duhet respektuar para se t’më bësh shok me të. E gjitha ishte një lojë fënde ndaj rracës së keqe që po rritet.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Nëse vërtetë do kisha ka ncer dhe do më thoninn që i kam dhe nja 6 muaj jetë, hahaha… besomëni që do ishin së paku nja 12 vrasje të pashpj eguara dhe nja 30 të vërtetuara. Kështu që jam shëndoshë e mirë miq. Ju dua.”, shkruan këngëtari në postimin e tij.