Lajmet e fundit

“Luhej Para E Madhe, Bosat Donin Vajza Të Bukura”, Modelja Shqiptare Flet Për Prapaskenat E Garës Për Miss, Rr.Ëfen Momentin E Sikletshëm

Advertisement

“Luhej para e madhe, bosat donin vajza të bukura”, modelja shqiptare flet për prapaskenat e garës për Miss, rr.ëfen momentin e sikletshëm

Modelja Denisa Kulemani, e cila së fundmi u shpall fituese e çmimit “Miss Beauty”, në “Miss Eurasia 2021”, ka folur rreth garës së padrejtë dhe intrigat pas skene atje.

Ajo u shpreh se gara ishte tepër e vështirë dhe e padrejtë, pasi një pjesë e vajzave konkurrente kishin bërë ndërhyrje plastike. Veç të tjerash bukuroshja shqiptare tregoi edhe një moment të sikletshëm dhe tendencioz në prapaskenë.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

“Më pyetën si me lezet nëse doja të fitoja apo jo. Për çfarë arsye mund të bëhet kjo pyetje ditën e fundit? Di që luheshin lojërat të mëdha ndryshe nga organizimet e Missi-t që bëhen këtu në vendin tonë”, tregoi Denisa Kulemani.

Modelja shtoi më tej se ofertat bëheshin nga bosat që janë në kërkim të vajzave të bukura. 

Advertisement
Advertisement