Lajmet e fundit

Njihuni Me Bashkëshorten E Arian Çanit, Flet Për Herë Të Parë Për Partn Erin Dhe Vajzën

Advertisement

Arian Çani ka ditur gjithmonë si të rrëmbejë vëmendjen e audiencës me tematika nga më të ndryshmet që trajton në emisionin e tij.

Për këtë arsye mund të themi se ai është një ndër moderatorët më të ndjekur dhe të diskutuar në vend.Përveç kësaj publiku ka qenë gjithmonë i interesuar të dijë diçka më shumë nga jeta e tij private, por Çani është munduar ta mbajë sa më hermetike.Ai thuajse nuk ka bërë asnjë dalje publike me vajzën dhe bashkëshorten e tij.

Dhe ditën e djeshme bashkëshortja e tij Enida Petro ishte e ftuar në emisionin e pasdites ‘Rudina’ .Ajo foli rreth kujdesit që duhet të kenë fëmijët për dhëmbët e tyre.Gjithashtu ato janë dhe prindër të dy fëmijëve një djali dhe një vajze.

Advertisement

Vajzën e tyre Çani e prezantoi disa javë më parë në “Zonë e lirë”, ndërsa këtë moment Rudina e vendosi në ekran gjatë emisionit.Enida tha se Çani ia ka trashëguar edhe vajzës pasionin për teatrin.“Vajzës së vogël mund të mos i kenë rënë të gjitha dhëmbët, por e kemi parë në televizor. E kemi parë të premten mbrëma.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

‘Ja kjo është vajza e Enidës. E lidhni dot këtë moment? Jemi një familje. Enida Petro është bashkëshortja e Arian Çanit. E japim sot në fund sepse sot folëm për një fushë krejtësisht tjetër. Urime dhe për vajzën sepse kishte filluar të merrej me teatër. Kam përshtypjen pasionet e Arianit?”- tha Rudina.“Po, pasionet e Arianit.”- konfirmoi bashkëshortja e Çanit.

Advertisement
Advertisement