Lajmet e fundit

Nusja E Berishës, Armina Mevlani Rrëfehet: Vjehrrit Tim Po Qe Nevoja I Laj Edhe Këmbët

 

Nusja e Berishës, Armina Mevlani rrëfehet: Vjehrrit tim po qe nevoja i laj edhe këmbët
Armina Mevlani ka rrëfyer shumë sonte për lidhjen e saj me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe mar rë dh ëni et me familjen e tij.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Ndërsa është pyetur nga Ermal Mamaqi se në cilin krah fle ajo dhe në cilin krah Shkëlzeni ajo tha se ai fle majtas dhe ajo djathtas. Armina ka treguar se familja Berisha është shumë e thjeshtë dhe komunikuese.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

PO ashtu ajo ka thene se nese do te ishte nevoja do i lante kembet Sali Berishes, vjehrrit se saj. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…