Lajmet e fundit

Nusja E Sali Berishës Flet Hapur Tregon Sa Para Fiton Nga Një Foto:Ja Si Marr Nga…!!

Advertisement

Nusja E Sali Berishës Flet Hapur Tregon Sa Para Fiton Nga Një Foto:Ja Si Marr Nga…!!

Nusja E Sali Berishës Flet Hapur Tregon Sa Para Fiton Nga Një Foto:Ja Si Marr Nga…!!

Instagrami tashmë është kthyer si një pasaportë që i ka hapur shumë dyer Armina Mevlanit. Gjatë një interviste radiofonike të dhënë së fundmi për Top Albania Radio, Armina Mevlani foli mbi eksperiencën e saj si një nga blogeret e para dhe më të ndjekura në vend por dhe jashtë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

‘Pandemia ka ndikuar pozitivisht në rrjetet sociale pasi janë rritur bashkëpunimet nisur nga rritja e kërkesës për blerjet online’– u shpreh Armina. 

Advertisement
Advertisement