Lajmet e fundit

Tani Eshte E Kuruar Deri Ne Detaje Por Ja Si Dukej Xhensila Myrtezaj Kur Mori Pjese Tek ”Ethet E Se Premtes” (Video)

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Xhensila Myrtezaj kur mori pjese tek ”Ethet e se premtes”

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te dashura per publiku shqiptar. Ajo i ka bere te gjithe per vete me ciltersine, zerin e embel dhe embelsin qe e karakterizon. Karrieren e saj artistike e nisi nga konkursi ‘Ethet e se premtes mbrema’.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Ne rrjetet sociale ka disa video dhe foto te ndryshme ku Xhensila shfaqet ne naten kur u eleminua nga ky konkurs. Nje 14 vjecare, shume elegante dhe me te njejtin bukuri si sot. Muzika per kengetaren ka qene nje pasion qe ne moshe te vogel.Shtyp/Hap hapësirën e mëposhtme rekl.amuese që të lexoni lajmin e plotë…

Xhensila qante dhe duart i dridheshin teksa priste vendimin e jurise. Me kembenguje dhe me pune ajo ka arritur te shnderrohet ne nje nder kengetaret me te preferuara ne tregun muzikor shqiptar edhe pse fatkeqesisht atehere nuk e ka kaluar dot ate faze.
Shtyp/Hap hapësirën e mëposhtme rekl.amuese që të lexoni lajmin e plotë…

Kujtojme se Xhensila tani eshte e martuar me aktorin e njohur te humorit Bes Kallaku me te cilin ka edhe nje vajze,Ajken.