Lajmet e fundit

Tani Eshte E Kuruar Deri Ne Detaje Por Ja Si Dukej Xhensila Myrtezaj Kur Mori Pjese Tek ”Ethet E Se Premtes” (Video)

Advertisement

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Xhensila Myrtezaj kur mori pjese tek ”Ethet e se premtes”

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te dashura per publiku shqiptar. Ajo i ka bere te gjithe per vete me ciltersine, zerin e embel dhe embelsin qe e karakterizon. Karrieren e saj artistike e nisi nga konkursi ‘Ethet e se premtes mbrema’.

Ne rrjetet sociale ka disa video dhe foto te ndryshme ku Xhensila shfaqet ne naten kur u eleminua nga ky konkurs. Nje 14 vjecare, shume elegante dhe me te njejtin bukuri si sot. Muzika per kengetaren ka qene nje pasion qe ne moshe te vogel.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Xhensila qante dhe duart i dridheshin teksa priste vendimin e jurise. Me kembenguje dhe me pune ajo ka arritur te shnderrohet ne nje nder kengetaret me te preferuara ne tregun muzikor shqiptar edhe pse fatkeqesisht atehere nuk e ka kaluar dot ate faze.

Advertisement

Kujtojme se Xhensila tani eshte e martuar me aktorin e njohur te humorit Bes Kallaku me te cilin ka edhe nje vajze,Ajken.

Advertisement