Lajmet e fundit

“Dashuria Ime Është Këtu, Por Jo Eduarti”, Kush E Shoqëron Arbana Osmanin Gjatë Provave Në Studio?

Të gjithë prindërit që janë në marrëdhënie pune e dinë mjaft mirë sa e vështirë është të ndahesh prej fëmijëve kur detyra të thërret, sidomos nënat të cilat ndoshta edhe nga natyra e tyre emotive lidhen më shpejt me ta.

Ky rregull vlen për të gjithë, përfshirë këtu njerëzit e ekranit që shpeshheherë mendojmë se kanë jetën perfekte.

Për shembull Arbana Osmani kalon me orë të tëra në studio për t’u përgatitur për programin e saj, por duket se ajo e ka gjetur zgjidhjen për të qenë sa më pranë Jonit, e merr me vete ndërsa punon.
Moderatorja e njohur, ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ disa video ku shfaqet në studion e ‘Dua të të bëj të lumtur’ duke u përgatitur për programin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Krah këtyre pamjeve ajo ka publikuar dhe një foto me djalin e saj, Jonin, i cili ndodhet pranë moderatores gjatë orëve të punës.
“Edhe dashuria ime e vogël është këtu”, ka shkruar Arbana krah fotove me vogëlushin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ajo ka treguar edhe më parë se Joni e viziton herë pas here në xhirimet e ‘Dua të të bëj të lumtur’, që këtë të shtunë pritet të nisë sezonin e ri televiziv.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..