Lajmet e fundit

I Morën Burrat Më Të Vegjël Që T’i Rritin Vetë/ Vajzat E Showbizit Shqiptar I Dërguan Në Djall Paragjykimet

Advertisement

Diferenca ne moshe nuk ndikon aspak ne jetegjatesin dhe lumturin e nje cifti dhe pse me pare kjo ishte nje tabu.

Bashkëshorti i feston ditëlindjen por ja sa është më e vjetër …

Kur femra ishte me e madhe se burri, mbahej e fshehur ose thonin qe ishin moshatare. Ndersa sot merr kuptim shprehja “ Dashuria nuk njeh moshe” dhe shihet me nje sy krej tjeter.

Ndersa me poshte do te shikoni disa nga çiftet shqiptare ku femra eshte me e madhe se mashkulli:
Skerdi dhe Aurela Gace

Skerdi dhe Aurela njihen prej vitesh edhe pse nuk e kane bere kurre publike kete gje. Aurela e ka pranuar diferencen mes tyre, qe bashkeshorti i saj eshte 6 vite me i vogel.Ata vazhdojne te jene te lumtur bashke ,gezojne frytet e dashurise se tyre, dy vajzat dhe mosha per ata nuk ka rendesi.

Advertisement

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha
Ciljeta dhe Alban Hoxhaj me ne fund iu dorezuan ndjenjave dhe e pranuan se ishin ne nje lidhje.
Diferenca e tyre ne moshe nuk duket aspak edhe pse Ciljeta eshte 3 vite me e madhe se Albani.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Çiljeta dhe Alban Hoxha më të lumtur se kurrë, këngëtarja ngacmon …

Silva Gunbardhi dhe Dafi

Silva Gunbardhi eshte nje kengetare shume e dashur per publikun shqiptar. Ajo eshte disa vete me e madhe se partneri i saj ,Dafi. Diferenca e moshes nuk ka ndikuar aspak qe ata te dy te kene nje marredhenie te shndetshme . Cifti tashme jane prinder te nje djali
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Advertisement

Arbana Osmani eshte nje nder figurat me te njohura te ekranit shqiptar. Ajo tani eshte nje histori dashurie me Eduartin dhe jane ne pritje te nje djali. Ata kane lindur ne te njejten date por partneri i saj eshte kater vite me i vogel. Por kjo diference nuk ka aspak rendesi per dy te dashuruarit.

Advertisement