Lajmet e fundit

I Shoqi E La Pas 25 Vitesh Martesë Për Një Vajzë 20 Vite Më Të Ri Se Ai/ Reagon Këngëtarja Alma Bekteshi: Më Mirë Pa Burra Ç’i Do

Advertisement

I shoqi e la pas 25 vitesh martesë për një vajzë 20 vite më të ri se ai/ Reagon këngëtarja Alma Bekteshi: Më mirë pa burra ç’i do

Së fundi u bë e ditur se këngëtarja e mirënjohur Alma Bektashi i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj, Sokolin pas 25 vitesh. Burime për “Panorama Plus” bënë të ditur se Sokoli ka krijuar një lidhje dashurie me një psikologe 20 vjet më të re.

Advertisement

Pas këtyre lajmeve, Alma, e cila ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private vendosi të mos fliste publikisht për këtë çështje. Madje e ftuar në emisionin e mikeshës së saj Jonida Maliqit, nuk e preku aspak temën e ndarjes.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Por me një veprim të vogël, Alma ka konfirmuar në një farë mënyre ndarjen. Në foton e publikuar me këngëtaren, dikush i komenton: Jeni më mirë pa burra dhe Alma e ka pëlqyer komentin, ç’ka tregon një pohim të zërave që kanë qarkulluar mbi jetën e saj private.

Advertisement
Advertisement