Lajmet e fundit

Zonja Eni Çudit Fare, Flet Për Histo Rinë E Dashurisë Të Fatos Nanos: Vetëm Ai U Tregua Burrë E Pranoi Që…

 

Zonja Eni Çudit Fare, Flet Për Historinë E Dashurisë Të Fatos Nanos: Vetëm Ai U Tregua Burrë E Pranoi Që…

 

Juristja e njohur, Eni Çobani e ftuar në “Dita e 8”, në Top albania Radio ka folur rreth trajtimit të martesave së suksesshme dhe atyre të dështuara në mediat publike.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ajo tregoi se shumica nga çiftet e njohura e kanë shumë të vështirë ta pranojnë publikisht dështimin ne martesës së tyre, por veçoi rastin e ish-kryeministrit Fatos Nano, i cili e pranoi menjëherë sapo u pyet për ndarjen nga bashkëshortja e tij.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Ju kam kërkuar moderatorëve të bëjnë përballje mes personazheve që kanë një martesë dhe familje të lumtur dhe personazheve që martesa e tyre ka marrë fund dhe askush nuk ka pranuar. I pari personazh dhe i vetmi është Fatos Nano, i cili kur është pyetur për bashkëshorten e tij, ka thënë se gjithçka ka marrë fund dhe se ai dë shtoi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Të gjithë e paragjykuan pas kësaj, ndërsa për mua u tregua burrë që arriti ta thoshte publikisht dhe nuk vazhdoi të lëndonte gruan e tij, ndërkohë që kishte një lidhje tjetër. Sot ai vazhdon i lumtur me gruan që ka në krah”, u shpreh juristja.