Lajmet e fundit

A Thua Vallë Do Ta Kujtoni Këtë Kengetare Të Njohur ? Zor Se Do E Njihni Si Duket Ikona e Muzikes Shqipetare Tani…!

Advertisement

A Ju Kujtohet Kjo Kengetare E Njohur? Zor Se Do E Njihni Si Duket Ajo Tani

A ju kujtohet kjo kengetare e njohur? Zor se do e njihni si duket ajo tani Nje nga ikonat e muzike shqiptare dhe shume e dashur per publikun Shqiptar dhe ajo i ka munguat shume publikut me zerin e saj te ngrohte dhe kenget e saj shume te bukura.

Advertisement

Por një foto e Eranda Libohovës me Ema Qazimin, na bëri të kuptonim sa shumë na ka munguar Ema, me zërin,dhe stilin e saj. Komente pafund që falënderonin Erandën për këtë takim me Emën, treguan se ajo i ka munguar vërtet shumë publikut shqiptar dhe komentet e bukura dhe te sinqerta pasi ai brez i mungon shume me virtytet e tyre te larta.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement