Lajmet e fundit

Dikur Kapi Majat E Famës Me “Shqiponjën” E Saj. Ja Si Duket Sot Ne 2021 “Noçja” E Big Brother Albania 1

Big Brother Albania ndër vite prodhoi figura të cilat morën famë të menjëhershme duke e ruajtur disa prej tyre dhe pas daljes nga shtëpia. Një prej banorëve më të diskutuar mbetet Noçja e edicionit të parë të vitit 2008 të Big Brother.

Vajza nga Korca që mbante tatuazh shqiponjën në gjo ks the.u ta.bu të shumta, ajo asokohe u lidh me konkurentit tjetër, Olsi, ky i fundit përjetoj një ndër ndarjet me shikueshmëri më të lartë në historinë e televizionit kombëtar.

Noçja jeton në Itali, aty ku duket të ketë gjetur dhe dashurinë e saj të quajtur Fation. Prej 2 vitesh ata janë prindër të një vajze te vogël. Najada Konomi në instagramin e saj poston shumë foto të pikturave duke na lënë të kuptohet që I është kushtuar artit.Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote , dhe shikoni pamjet…

Ajo duket se vazhdoi të bëntë tatuazhe të tjera teksa kurrizi i saj ësht mbuluar me të tillë. Nëse e mbani mend ajo në BB1 mbante flokë të shkurtra të ngjyrosur herë me të kuqe herë me ngjyra të tjera. Sot ajo shfaqet me flokë të gjata dhe bionde.