Lajmet e fundit

E Kujtoni Bihterin E Bukur? Kanë Dalë Skenat E Saj Me Pullë Të Kuqe, Flet Burri I Saj: Me Gruan Time Jam….

Advertisement

E kujtoni Bihterin e bukur? Kanë dalë skenat e saj me pullë të kuqe, flet burri i saj: Me gruan time jam….

Aktorja Beren Saat u bë shumë e famshme në Shqipëri vite më parë, kur në ekranin e TV Klan u transmetua “Dashuri e ndaluar”. Në këtë serial shumë të ndjekur me rekord shikueshmërie, ajo luajtur rolin e “Bihterit”.

Së fundmi aktorja 35-vjeçare po luan në një serial shumë të suksesshëm në Netflix “The Gift”. Në këtë serial Bihter ka luajtur edhe një skenë për të rritur që mesa duket nuk është pritur mirë nga bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu. I pyetur së fundmi nga gazetarët për këtë skenë, Kenan u nxeh dhe tha: “Vetëm për këtë skenë më pyesni ju, a nuk ka ndonjë skenë tjetër.”

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“Kjo skenë u xhirua dhe ka mbaruar, pse pyesni vetëm për këtë gjithmonë? Ju kam thënë që jam i kënaqur me çdo gjë që bën bashkëshortja ime, mjafton?”, tha bashkëshorti i aktores.

Advertisement
Advertisement