Lajmet e fundit

Eni Cobani MASHTROl Nenën Time te Moshuar 80 Vjece, Ajo I Mori Krejt Leket Dhe E Nxorri Ate Ne Rruge, Vajza Denoncon Avokaten E Njohur….

Advertisement

Një qytetare ka de noncuar dhe ka hedhur aku za të rënda ndaj Eni Cobanit.Denoncuesja ka dërguar një mesazh në redaksinë e JOQ ku tregon se pasi ka bërë një koment, ku ka dhënë opinionin e saj mbi rubrikën “Shihemi në Gjyq” tek emisioni “E Diela Shqiptare”, avokatja Eni Çobani i ka shkruar mesazh privat.

Zonja ka dërguar dhe një “screenshot” nga biseda, ndërsa shprehet se avokatja në fjalë i ka bërë pre sion që të mos shkruaj më, duke e cilësuar “të degj eneruar”.

Më tej qytetarja pretendon se avokatja Eni Çobani i ka kërkuar nënës së saj 600 euro për të bërë emisionin për një problem të sajin, të cilin premtoi se do ta zgjidhte.Sipas saj, avokatja i mori paratë nënës së saj, por çështjen nuk ia zgjidhi.

Advertisement

Mesazhi i plotë:Pershendetje JOQ…dje shkruajta nje koment per emisionin e Eni Cobanit.dhash mendimin tim.Ajo m u ka pergjigjur direkt ne mesenxher dhe me beri presion qe mos te bej gaf e te shkruaj me….dhe me ka fy er rende…i bera foto pergjigjes saj dhe te times se c fare i shkruajta…perdor diktatur se nuk i pelqeu sms ime…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Familja ime eshte vi ktim e emisionit te saj…ajo i kerkoj nenes time qe edhte 80 vjec 600 euro per te bere emisionin…ajo bene teater me familjet e varfera qe jane ne nevoj.qe kane shume ha lle dhe probleme….Nena ime me nje pencion 100 mi lek te vjetra.pagoi Eni cobanin dha dhe qindarken e fundit per te zgjidhir problemin qe pati…

Advertisement

Eni cobani premtoj se do ta conte ceshtjen deri ne fund dhe pastaj i genjeu…leket i mori dhe pune nuk mbaroi…sa ka te vertet ne kete nuk e dim akoma…

Advertisement