Lajmet e fundit

Ishte Pjesë E Portokallisë, Ranada Caci: Atje Më Kanë Bërë Keq, Kam Qarë Nëpër Korridore Kurse Argon Llakaj…

Advertisement

Renada Caci është vajza që njihet ndryshe si ‘Luzja e Portokallisë’ . Kujtojmë se Renda e nisi karrierën e saj në botën e artit, si këngëtare fillimisht, për të kaluar më pas në aktrim.

E ftuar tek Rudina, ajo ka treguar peripecitë që ka kaluar deri më sot. Renada tregoi se roli i Luzes, si fillim ka qenë shumë i vështirë dhe to.rturues.

Renada rrëfeu se ka qarë shpesh nëpër korridore dhe se nuk kishte shumë vetëbesim. Por gjithses,i aktorja zgjodhi të kujtojë të gjithë ato që e kanë mbështetur në këtë rrugëtim të saj, si Agron Llaka dhe Erion Isajn.

Advertisement

“Ka qenë Erion Isai i cili ëshë bërë shkaku kryesor që më thoshte shko. Në ishim të rinj dhe nuk kishim shumë besim tek vetja, por ndodhi ajo që ndodhi dhe fillova.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Dua të falënderoj të gjithë ata që më kanë bërë mirë dhe të gjithë ata që më kanë bërë keq. Një nga njerëzit që dua të falënderoj më shumë është Agron Llakaj, i cili ka qenë ai që më shikonte nëpër korridoret e punës të mërzitur dhe teksa qaja e më jepte kurajo,”- ka thënë ajo.

Advertisement
Advertisement