Lajmet e fundit

Nga Një Vajzë E Thjeshtë Në Reb.Ele Të “Pandre.Qshme”, Shikoni Ndryshimin “Dra.Stik” Te Su.Permbesës Së Berishës

Advertisement

Ajo është një natyre r.eb.ele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi, e njohur ndryshe si su.permbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha shkruan Albeu.com

Ajo është aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon sesa ndryshe është nga shumica dhe tipin e vecantë që ka.

Por a ka qenë gjithnjë kështu? Në fakt jo. Nëse do të bëjmë një kërkim të thjeshtë do të kuptojmë që Dasara ka qenë ndryshe.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Ajo kishte një pamje të thjeshtë, me flokët e gjata dhe make up të ku.ruar.Dasara zakonisht merrej me projekte soci ale dhe po litike duke qëndruar në rolin e një vazje se rioze.

Kurse sot? Ajo ka ndryshuar dra stikisht lookun, garderobën dhe i është dedikuar udhëtimeve të shpeshta. /albeu

Advertisement
Advertisement