Lajmet e fundit

Gentian Zenelaj I Nxjerr Bojën Agron Llakajt/ E Ndaluan Disa Vajza Dhe Ai U Fut Në Mes, Ja C’i Beri

Advertisement

Aktori Gentian Zenelaj ka rrëfyer një moment epik të mikut të tij Agron Llakajt. Zenelaj tregon sesi disa vajza e kishin ndaluar në rrugë

Agron Llakajn dhe i kishin kërkuar t’iu bënte një foto, ndërsa ai i keqkuptoi.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Goni ka një histori shumë të lezetshme, na e tregonte me gallatë. Ishin disa vajza dhe dj em në rrugë, dhe më thanë:
Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“A do bëjmë një foto?”Po unë ngaqë isha person publik mendoja se donin të bënin foto me mua dhe u futa mes tyre, por ato donin që unë t’ju bëja atyre foto”- tregoi mes të qeshurave Gentian Zenelaj, për mikun dhe kolegun e tij Agron Llakaj.

Advertisement
Advertisement