Lajmet e fundit

Në Francë Shkoi Me Para Borxh/ Ja Si Duket Sot Aktorja E Bukur Që Luante Almën

Advertisement

Në Francë shkoi me para borxh/ Ja si duket sot aktorja e bukur që luante Almën

Sesilia Plasari la gjurmë kinematografinë shqiptare para viteve ‘90, si një ndër aktoret me të talentuara dhe të bukura të kohës por më pas, gjatë hyrjes së demokracisë, ajo emigroi drejt Francës.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

vajzën e tyre qe ti paguanin flututurimin drejt Parisit Aktorja u bë e njohur në moshën 23 vjeçare në komedinë që pëlqehet edhe ditët e sotme, “Edhe ashtu edhe kështu”, ku luajti krah Frederik Ndocit.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Filmi, prodhim i vitit 1989 nga “Kinostudio Shqipëria e Re”, pëlqehet edhe sot e kësaj dite. Aktorja tashmë në një moshë 50 vjeçare e ka ndërtuar jetën e saj mes Shqipërisë dhe Francës duke u angazhuar në jetën artistike atje.

Advertisement
Advertisement