Lajmet e fundit

E Dinit Kush Është Burri I Moderatores Alketa Vejsiu Dhe Miqësia E Tij Me Kryeministrin Edi Rama?

Advertisement

Edhe pse është një nga personazhet publikë më të njohur në vend, Alketa Vejsiu ka ditur ta ruajë me fan.atizëm jetën e saj private e sidomos familjen e saj.

Fotot e saj me bashkëshortin në internet numërohen me gishtat e njërës dorë, kurse fytyra e fëmijëve të Alketës mbetet e pan.johur. Alketa Vejsiu dhe bashkëshorti i saj Ardiani, kanë plot 15-vite diferencë moshe me njëri-tjetrin. Alketa është 37 vjeçe, kurse Ardiani është 52 vjeç.Shtyp/largo hapesiren e rek.lames dhe lexoni lajmin e plotë…

Ardiani është një emër i njohur në botën e biznesit. Madje ai cilësohet edhe si një nga milia.rderët shqiptarë. Ai është presidenti i një firme ndërtimi dhe i shumë bizneseve të tjera në vend, i njohur gjithashtu per miqesine e hershme me Edi Ramen.Shtyp/largo hapesiren e rek.lames dhe lexoni lajmin e plotë…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Prezantuesja e njohur dhe biznesmeni kanë lidhur kurorë në vitin 2006. “Ne jemi bashkë të lumtur, sepse kemi ditur të mos ku fi zojmë njëri-tjetrin në gjëra që ce nojnë lirinë e zgjedhjeve! Bashkëshorti im ushtron një profesion tjetër jashtë kamerave, unë thjesht e respektoj!”. Çifti ka dy fëmijë së bashku, vajzën Nicole dhe djalin Lionel.

Advertisement
Advertisement